ÖZ GEÇMİŞ (RESUME) DÜZENLEME

İyi bir CV her şeyin yazdığı CV midir?

LL.M. ve SJD başvurularınız sırasında iyi bir okuldan kabul alabilmek için önemli etkenlerden bir tanesi de ‘resume’niz, yani özd geçmişinizdir. Profesyonel ve akademik hayatınızın özeti niyetinde olan ve iyi kaleme alınmış bir öz geçmiş ile kabul komitesine mektuplarınızda veremediğiniz bilgileri akıcı bir şekilde sunabilir ve dosyanız hakkında karar verilmeden önce akıllarda kalıcı bir iz bırakabilirsiniz.

Günümüzde internet üzerinden yüzlerce öz geçmiş formatına ulaşmak mümkün olsa da bu öz geçmişlerin çoğu bunaltıcı bir yoğunlukla kaleme alındığından öz geçmişlerinizi inceleyen kişi bu bilgilerin içinde kaybolmaktadır. Ancak, hukuk başvurularınız sırasında sizden talep edilen spesifik bilgilere odaklanmış bir öz geçmiş söz konusu olduğunda, Amerika’da Hukuk ekibi olarak kişiye özel hazırlanan öz geçmişlerle kariyer hayatınızda bir adım daha ilerleyeceğinizden eminiz.

Amerika’da Hukuk ekibi olarak size özel tasarım kullanarak Amerika’da kabul gören öz geçmiş formatının ve doğru içeriğin seçilip düzenlenmesiyle sunacağımız profesyonel yardım ile başvuru sürecinde fark yaratmanız mümkündür.

İletişim Formu

Ücretsiz servislerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak, indirim talebinde bulunmak ya da başvurularla ilgili herhangi bir konuda soru sormak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.