Hakkımızda

Amerika’da Hukuk Başvurularında Stresinizi Ve Yükünüzü Paylaşmak İçin Buradayız

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Amerika’da önde gelen hukuk okullarında master ya da doktora yapmak kulağa hoş geldiği kadar zorlu da bir çalışma sürecidir. Bu süreci tüm zorluklarıyla yaşamış, Amerika’nın önde gelen hukuk okullarından başarıyla mezun olup Amerika’da kariyerine başlamış hukukçular olarak bizler bu yolculuğa çıkanlara yol göstermek için Amerika’da Hukuk’u kurduk. Amerika’da Hukuk’un misyonu, bizim de geçtiğimiz bu zorlu kariyer macerasını daha kolay, anlaşılır ve az stresli hale getirmek ve Amerika’da hukuk kariyerinde hukukçulara destek olmaktır.

new_york

5 Yılı Aşkın Tecrübe

Hukuk okullarına başvuru danışmanlığında uzmanlaşmış Amerika’da Hukuk ekibi olarak başvuru sürecinin karmaşasını ve başvurucular üzerinde yol açtığı stresi çok iyi biliyoruz. Beş yılı aşkın tecrübemizle bu yükünüzü paylaşmak ve yıllarınıza mâl olacak yanlış tercihler yapmanıza mâni olmak için buradayız. Master ve doktora başvuruları öncesi doğru kişilerle iletişim kurmak, başvuru şartlarını tamamlamak ve gerekli mektupları diğer yüzlerce kişi arasından fark edilecek şekilde kaleme almak kişinin haftalarca hatta aylarca uğraşmasına sebep olabilir. Amerika’da Hukuk ekibinin profesyonel desteğiyle bu başvuru sürecinin hatasız, stressiz ve planlı bir şekilde tamamlayabilir ve enerjinizi Amerika’da hukuk kariyeriniz için saklayabilirsiniz.
Amerika’da Hukuk, LLM, SJD, JD ve PhD başvurularınızda size profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Hukuk başvurularında uzmanlaştığımız için hukuk alanındaki başvuru yapmanın püf noktalarından ve her bir başvurucumuza dosyasındaki özelliklerinden yola çıkarak özgün bir strateji hazırlıyoruz.

Önceliklerimiz ve Çalışma Prensiplerimiz

Amerika’da Hukuk ekibinin ilk önceliği başarınızı maksimize etmektir. Amerika’da avukatlık yapan başarılı hukukçular olarak piyasadaki vasat başvuru danışmanlığı şirketleri gibi düşünmüyoruz. Bu zorlu yolculuğu başarıyla tamamlamış kişiler olarak bu yolculuğa çıkanlara bizim de eksikliğini çok hissettiğimiz gibi yol göstericilik yapmak ve destek olmak için bu işi yapıyoruz. Sizi asla kendi razı olmayacağımız bir tercihe ikna etmeye çalışmıyoruz. İstediğimiz kısa vadeli başarı hikayeleri değil. Biz, ülkemizden başarılı hukukçuların Amerika’da bir kariyer inşa etmelerini istiyoruz ve buna yardımcı olmak için mücadele ediyoruz.
İkinci önceliğimiz, hayallerinizi gerçekleştirmek. Bizim işimiz ne yapabileceğinizi ya da yapamayacağınızı söylemek değil, nasıl yapabileceğinizi söylemek. “Yapamazsın!” diyen başkalarını dinleseydik biz de bugün olduğumuz yerde olamazdık. Bunun bilinciyle sorunlarınızın değil, çözümlerinizin parçası olmayı en önemli prensibimiz edindik. Sizin planlarınızı dinleyip bunları nasıl gerçekleştirebileceğinizi, bu yolda yaşayacağınız sorunlar ne olacağını ve hayal ettiğiniz yere vardığınızda sizi ne bekliyor olacağını size anlatmak için buradayız.

Süreç Boyunca Yanınızdayız

Son olarak, tüm bunların bir anlamı olması için en önemli şey sizin sağlığınız ve huzurunuz. Amerika’daki hukuk okullarına başvuru ve okul hayatındaki zorluklar birçokları için başlı başına uykuları kaçıran stres kaynaklarıdır. Birçok başvurucu, kabul aldıktan sonra öylesine yorulmuş ve zihnen yıpranmış oluyor ki ne başarısını kutlayacak ne de Amerika’daki okul hayatına umutla ve azimle bakabilecek enerjiyi kendinde bulabiliyor. Yılların tecrübesi bize gösterdi ki başvurucularımızı yıpratan şey başvuru sürecinin kendisi değil, plansız ve düzensiz çalışmadır. Zaman sınırlamalarını ve diğer gündelik uğraşların oluşturduğu baskıyı biliyoruz, fakat bu başvuru süreci bu kadar yorucu ve aceleci olmak zorunda değil. Amerika’da Hukuk ekibi olarak, sizin başvuru planınıza uygun bir takvim hazırlıyoruz ve bu takvimi günü gününe takip ettiğinizden emin oluyoruz. Planlama ve takip etme stresini paylaşmak ve son dakika hataları yapmanıza engel olmak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Amacımız bu süreci sizinle birlikte mümkün olduğunca stresten arınmış ve planlı şekilde tamamlayarak enerjinizi başarılı bir hukuk kariyerine saklamak.
Amerika’da Hukuk ekibi olarak bugüne kadar pek çok master ve doktora adayına danışmanlık yaptık. Başvuru sürecinde danışanlarımıza doğru stratejik yönlendirmelerde bulunarak çok sayıda burs, master ve doktora kabulü sağlamış olmaktan gurur duyuyoruz. Sizin de hayallerinizdeki akademik kariyer için gereken adımları atarken sizlere rehberlik etmekten ve ihtiyacınız olan profesyonel yardımı sunmaktan mutluluk duyarız.

We partner with firms to bring clarity to their brand

Since 2010, we have led innovation and new product delivery in business startup services delivered online.
Our Mission

We have all the business products in one place so you can focus on what you do best.

Our Vision

We have all the business products in one place so you can focus on what you do best.

Our Values

We have all the business products in one place so you can focus on what you do best.

Profesyonel Ekibimizle Tanışın !

AMERİKA'DA HUKUK EKİBİ

Başvuruculardan Geri Dönüşler

Bizim Hakkımızda Ne Düşünüyorlar ?

Verilen Hizmetlerden Çok Memnun Kaldım

Başarılı Bir Ekip!!! 🏆
Mehmet GünerWeb Tasarımcı

İlk başta biraz olmaz gibi geliyordu ama sizin sayenizde hedeflerime yaklaştım.

Bu Ekibi Seviyorum 😍
Arda TaşçıCEO

İlgi ve alakanız için teşekkürler

Mükemmel iş! 💪
Sinem KalurMelek Yatırımcı

Master Hayallerinizi Gerçekleştirin !

Bizimle İletişime Geçin

İletişim Formu

Ücretsiz servislerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak, indirim talebinde bulunmak ya da başvurularla ilgili herhangi bir konuda soru sormak amacıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.